Movies
Ratings
312
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0