Titles you rated
One Punch ManRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0