Series
Ratings
53
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0