Titles you rated
HerculesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
All Is LostRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 0.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Out LiveRated ★ 0.5
Marine BoyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 5.0