Titles you rated
Green BookRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Bad Boys for LifeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Inseparable BrosRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- Paul, Apostle of ChristRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0