Titles you rated
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5