Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5
My WayRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0