Movies
Ratings
509
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Lucky, ApartmentRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
BURN·ERated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
TarRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5