Movies
Ratings
583
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0