Movies
Ratings
509
Past LivesRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Loving AdultsRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0