Series
Ratings
128
Firefly Lane Season 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Firefly Lane Season 1Rated ★ 5.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5