Movies
Ratings
209
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
When a Wolf Falls in Love with a SheepRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0