Movies
Ratings
209
Green FishRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0