Titles you rated
20th Century WomenRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 3.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
ColetteRated ★ 4.5
Mistress AmericaRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Testament of YouthRated ★ 4.5
National Theatre Live: CoriolanusRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.5