Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Let's Go to PrisonRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 1.5
The PiperRated ★ 0.5