Movies
Ratings
353
Big EyesRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0