Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
Cells at Work!Rated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 1.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 1.0