Titles you rated
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 2.5
 
The Dark KnightRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
My Dear EnemyRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 1.5
SakuranRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0