Series
Ratings
117
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
- Vの嵐Rated ★ 4.0
- As Tears Go ByRated ★ 2.0
- The Files of Young Kindaichi: Murder on the Magic ExpressRated ★ 2.0
- My HusbandRated ★ 5.0
- The Files of Young Kindaichi Season 3Rated ★ 1.5
- Heaven Cannot WaitRated ★ 4.0
- 한도쿠Rated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0- Stand up!!Rated ★ 5.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 2.5