Movies
Ratings
142
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Angel HeartRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.5