Movies
Ratings
167
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0