Movies
Ratings
22
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 3.0
RealityRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0