Movies
Ratings
354
The TreacherousRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Enemies In-LawRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0