Titles you rated
Reacher Season 1Rated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0