Titles you rated
StreamingRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 4.0
LivingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.0
Road to BostonRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5