Titles you rated
Coup de ChanceRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KimiRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Circus MaximusRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0