Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
SleuthRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 5.0
PriscillaRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.0
BirthRated ★ 2.5
Last SummerRated ★ 2.5
BenedettaRated ★ 3.5
The Holy MountainRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 2.5