Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0