Series
Ratings
14
Blue BoxRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0