Series
Ratings
122
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0