Titles you rated
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0