Titles you rated
The Best OfferRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The ImmigrantRated ★ 4.0
Slow WestRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5