Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
SingRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0