Movies
Ratings
345
Frances HaRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.0
PietaRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0