Movies
Ratings
176
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Return to Never LandRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0