Series
Ratings
198
The Water MagicianRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5