Movies
Ratings
658
28 Years LaterRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
TenetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Dark PlacesRated ★ 3.5
Brain FreezeRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5