Series
Ratings
65
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
KaosRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0