Titles you rated
The CommuterRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0