Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Queen of MysteryRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
My Secret TerriusRated ★ 5.0
VagabondRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
The ActRated ★ 4.0