Movies
Ratings
64
Miss GrannyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5