Movies
Ratings
694
MinariRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Dilili in ParisRated ★ 4.5
VacancyRated ★ 2.0
JaneRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5