Titles you rated
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
One LifeRated ★ 3.5
Who Am I?Rated ★ 3.5
Mr. Nice GuyRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5