Titles you rated
OnceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0- The Truth About BeautyRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0