Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 1.0
ChangelingRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 2.5
HulkRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Smokin' AcesRated ★ 1.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0