Titles you rated
Poker FaceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.0- VikingsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0