Movies
Ratings
89
Love LetterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5- Ghost MessengerRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
Tom at the FarmRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0