Titles you rated
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Winter BirdRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Temptation of an AngelRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 0.5
Operation ProposalRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5