Movies
Ratings
136
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Cable GuyRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The Number 23Rated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5