Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 0.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0